پیام مدیریت سال 1400

سه‌شنبه,16 مارس, 2021 - 12:28
 

با عرض تبريک و شادباش به مناسبت فرا رسيدن سال 1400

 

خداوند منّان را سپاسگزاريم که در سايه الطاف بيکرانش فرصت تجربه سال جديد ديگری را بر ما ارزانی داشت تا با الهام از آنچه گذشت، گام در مسير آينده بگذاریم.

 سال 1399 را در حالی سپری کردیم که مشکلات تحریم ها و بحران اقتصادی از یک سو و فراگیری جهانی ویروس کرونا از سوی دیگر، سلامتی هموطنان و رونق در کسب و کارها را مورد تهدید قرار داد و متاسفانه صنف دندانپزشکی جزو اصنافی بود که بیشترین آسیب و لطمه در این دوران را  برخود دید و دندانپزشکان عزیز با به خطر انداختن جان خود از درمان مردم دست نکشیدند.

اکنون جا دارد از ایثار و فداکاری کلیه دندانپزشکان و همچنین کادر سلامت کشور عزیزمان ایران، در عرصه مقابله با بیماری کرونا تشکر و قدردانی شود. بی شک این از خودگذشتگی مدافعان سلامت همچون مدال زرینی بر سینه جامعه پزشکی در تاریخ این مرز و بوم خواهد درخشید.

در سال گذشته، با وجود تمام مشکلات و رکود کسب و کار و موانع واردات ناشی از تحریم ها، تلاش خود را مضاعف کردیم تا با تکیه بر دانش علمی-مدیریتی و تقویت ساختار سازمانی بتوانیم خدمات ارزنده ای به جامعه دندانپزشکان ارائه دهیم و در جهت توسعه فرهنگ دندانپزشکی دیجیتال و ارتقا سلامت جامعه گام برداشته و در بهبود نظام تأمین قطعات ایمپلنت های دندانی و ارائه خدمات دندانپزشکی دیجیتال در ایران نقش بسزایی داشته باشیم.

ما برآنیم در سال 1400 با اتکا به قابلیت های درونی سازمان، گسترش سبد محصولات و به مدد سرمایه های انسانی متعهد و کارآمد، ضمن افزایش سطح رضایتمندی جامعه دندانپزشکان، با اراده جمعی، هم افزایی و همفکری تمامی همکاران، فرهنگ و کیفیت صنعت عظیم دندانپزشکی دیجیتال را ارتقا دهیم تا بتوانیم نقش خود را در راستای افزایش سطح سلامت جامعه عزیزمان ایفا کنیم.

خالصانه ترین شادباش سال نو نثار شما همکاران بزرگوار.

برایتان سالی سرشار از خیر و نیکی، توام با موفقیت و سلامتی از درگاه خداوند آرزومندیم.