سوالات متداول

FAQ

دیوناوی (DIOnavi) چیست؟

دیوناوی (DIOnavi)  جدیدترین تکنولوژی جراحی ایمپلنت بوسیله راهنما(گاید) می باشد که به صورت دیجیتالی و از طریق شبیه سازی سه بعدی ۳D در کامپیوتر ساخته می شود. بوسیله این سیستم بهترین طراحی برای جراحی با کمترین برش بافت لثه و کمترین درد برای بیمار صورت می پذیرد. این سیستم به روز ترین روش جراحی ایمپلنت با راهنمای دیجیتالی می باشد که بسیار دقیق و ایمن خواهد بود.علاوه بر این با کمک این سیستم بخش پروتز ایمپلنت هم بدون تهیه قالب از دهان بیمار قابل انجام است.

مزایای رقابتی دندانپزشکی دیجیتال نسبت به روش معمول و سنتی چیست؟

با استفاده از دندانپزشکی دیجیتال، تشخیص و درمانهای بهتری را با دقت و کیفیت بالاتری برای بیماران طرح نمایند و قبل از شروع روند درمان، نتایج کار برایشان کاملا قابل پیش بینی خواهد بود که در نتیجه آن شاهد کاهش هزینه ها و اتلاف وقت هم برای بیمار و هم برای دندانپزشک و همچنین افزایش رضایتمندی در خصوص پروسه درمان برای هر دو خواهیم بود. مزایای رقابتی دندانپزشکی دیجیتال نسبت به روش معمول و سنتی این است که استفاده از تکنولوژی های نامبرده فضای مناسبی را به منظور حل چالشهای دردسرساز دندانپزشکی برای فعالان این عرصه فراهم می نماید که در جهت ساده سازی و توسعه روند درمان بیماران گام موثری برداشته خواهد شد.

آیا کیت جراحی سیستم DIOnavi با کیت های ایمپلنت گذاری معمول تفاوت دارد؟

بله. تفاوت دارد چرا که طول دریل ها و قطر ناحیه تماس دریل با اسلیو داخل گاید هماهنگی دارد و بر اساس آن ساخته شده است.

مدت زمان ساخت گاید جراحی در روش DIOnavi چقدر است؟

از زمان ارسال اطلاعات بیمار که شامل CBCT و اسکن داخل دهانی بیمار به مرکز دیجیتال شرکت دایوپارس، نهایتا ۱۴ روز کاری زمان می برد تا اقلام مورد نظر پس از ساخت به کلینیک ارسال شود.