نهمین دوره DDA با حضور جمعی از دندانپزشکان برگزار شد

سه‌شنبه,14 نوامبر, 2017 - 4:53

دایوپارس- نهمین دوره DDA با حضور جمعی از دندانپزشکان محترم از استان های مختلف کشور در کلینیک تخصصی دهان و دندان مهر گاندی در تاریخ 19 ام آبان ماه برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار دایوپارس، جناب آقای دکتر کاظم هاشمی عضو هیئت علمی دانشگاه تهران به تدریس سیستم DIOnavi در حوزه Digital Dentistry پرداختند.

در ابتدای جلسه؛ جناب آقای دکتر هاشمی به معرفیDigital Dentistry  پرداختند و مزایای سیستم دیجیتال در دندانپزشکی را با روش های معمول کاشت ایمپلنت مقایسه کردند. این مزایا شامل یک روزه بودن پروسه جراحی و گذاشتن کراون، کاهش چشمگیر تعداد جلسات ویزیت بیمار، دقت بسیار بالای جراحی و … است. پس از آن دکتر هاشمی به مفاهیم مطرح در زمینه استفاده از سیستم DIOnavi شامل مفاهیم Offset و Surgical Guide و Sleeve و … اشاره کردند.

پس از پایان صحبت های جناب آقای دکتر هاشمی، جناب آقای دکتر احسان مرشدی متخصص پروتز و استادیار دانشکده دندانپزشکی دانشگاه زنجان به شروع معرفی کیت های DIOnavi شامل کیت اصلی: Master  و کیت های جانبی شامل کیت های Narrow, Crestal Sinus Lift, Anchor  کردند و دو کیت Master و Narrow را به تفصیل توضیح دادند.

پس از طرح مباحث تئوری دندانپزشکان با استفاده از پک های آموزشی و موتور جراحی و کیت های موجود شروع به هندزآن کردند و Case  های مختلف را به صورت عملی از ابتدای هندز-آن جراحی تا قرار دادن پروتز انجام دادند. در حین هندز آن دندانپزشکان حاضر به طرح سولات خود پرداختند و دکتر مرشدی دندانپزشکان را راهنمایی کردند.
در پایان نیز دندانپزشکان با اسکنر داخل دهانی Trios به صورت عملی نحوه اسکن کردن و کار با نرم افزار را آموزش دیدند.
گفتنی است که نهمین دوره DDA شرکت دایوپارس به صورت زنده از اینستاگرام DIOPars پخش شد.