پنجاه و هفتمیـن نمایشگاه و کنگره سـالانه انجمن دندانپزشـکی ایران برگزار می شود

شنبه,13 می, 2017 - 2:40

دایوپارس- پنجاه و هفتمین کنگره بین‌المللی انجمن دندان‌پزشکی ایران (اکسیدا57)24 تا 28 اردیبهشت ماه سال جاری در سالن اجلاس سران  برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار دایوپارس، کنگره در سالن اجلاس سران و نمایشگاه در نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می شود.

در کنگره اکسیدا ۵۷ برنامه های علمی در چند بخش شامل سخنرانی های علمی، کارگاه های عملی و ارائه پوسترهای علمی برگزار خواهد شد.
سخنرانی های علمی در پنجاه و هفتمین کنگره انجمن دندانپزشکی ایران ۱۸۸ سخنران در رشته های مختلفی چون زیبایی، پروتزهای دندانی، جراحی فک و صورت، مواد دندانی، ایمپلنت های دندانی و بهداشت دهان و دندان مقالات خود را در طول پنج روز کنگره در شش سالن سخنرانی ارائه خواهند نمود.
همچنین در این گردهمایی بزرگ علمی، بیست و چهار کارگاه عملی رایگان برای شرکت کنندگان در کنگره برگزار خواهد شد. این کارگاه ها در چند بخش طب مکمل، پروتز کامل، دندانپزشکی زیبایی، جراحی فک و صورت، اندودنتیکس، پروتز ثابت، پریودنتولوژی، ایمپلنت- جراحی، ایمپلنت- پروتز، فتوگرافی در دندانپزشکی، اندو- پروتز، لیزر و دندانپزشکی زیبایی طراحی شده و با حضور اساتید مجرب در هر شاخه، برگزار خواهد شد.
جشنواره دانشجویی کنگره ۵۷
در بخش دانشجویی این کنگره دانشجویان از دانشکده های دندانپزشکی مختلف حضور خواهند یافت و در دو بخش مقاله های خود را بصورت سخنرانی و پوستر ارائه خواهند نمود.
در نهایت در طی داوری هایی که در کنگره صورت خواهد گرفت، از بین دانشجویان شرکت کننده در جشنواره دو دانشجو به عنوان سخنران برتر دانشجویی و پوستر برتر دانشجویی تقدیر خواهد شد. این جشنواره در روز دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.