شرکت دایوپارس با مشارکت حقوقی دو شرکت افرنداطلس و شرکتDIO Corporation کره جنوبی و بعنوان Joint Venture بمنظور انجام پروژه های مشترک R&D و تولید در حوزه ایمپلنت، دندانپزشکی دیجیتال و استفاده از بازارهای منطقه ای، در سال 1395 تاسیس گردید.

شركت افرند اطلس در سال 1386بعنوان نماینده انحصاری محصولات DIO Implant در بازار ایران فعالیت خود را آغاز نموده و از سال 1388 با تشکیل تیم تحقیق و توسعه، پروژه طراحی و تولید ایمپلنت در کشور در سرفصل استراتژیهای کلان شرکت قرار گرفت که تا سال 1395 دستاوردهای درخشان در این حوزه منجر به مشارکت حقوقی با کمپانیDio گردید.

شرکت DIO Corporation بعنوان یکی از برترین تولیدکنندگان ایمپلنت در کره جنوبی و عضو بازار بورس کره(KOSDAQ) با بازار گسترده جهانی در 5 قاره دنیا، در سالهای اخیر نسل پنجم دندانپزشکی تمام دیجیتال بنام DIOnavi را به بازار دندانپزشکی دنیا معرفی نموده که مورد استقبال چشمگیری از سوی ایمپلنتولوژیست های سراسر دنیا قرار گرفته است.

بازار پر پتانسیل دندانپزشکی کشور و عملکرد بسیار موفق شرکت افرنداطلس در حوزه R&D و فروش محصولات در طول سالهای گذشته از یک سو و موفقیت های جهانی کمپانیDIO بدلیل کیفیت بالای محصولات و نوآوری این شرکت در حوزه دیجیتال از سوی دیگر، منجر به توافق مدیران دو شرکت جهت تشکیل Joint Venture با سرمایه گذاری مشترک گردید که این شرکت از ابتدای مرداد ماه 1395 رسما فعالیت خود را آغاز کرد و شرکت افرنداطلس فعالیت خود را در قالب حقوقی شرکت مشترک ادامه می دهد.

شرکت دایوپارس در طی سالها فعالیت موفق، با تاسیس 21 شعبه و بالغ بر 150 پرسنل در سراسر کشور، بعنوان بزرگترین سازمان دندانپزشکی ایران، توانسته است سهم قابل توجهی از بازار ایمپلنت کشور را از آن خود نماید. در سالیان اخیر شرکت دایوپارس تلاش دارد با تحقیق، توسعه و فناوری در زمینه ایمپلنت‌های دندانی، توان علمی خود را متناسب با تکنولوژی های مدرن دنیا ارتقا دهد.

در پايان شراکت علمی، فناوری، تحقیق و توسعه شرکت  DIO IMPLANT کره جنوبی و شرکت افرنداطلس را به عنوان رهیافتی جدید به دنیای علمی‌تر، با تجربه‌تر و آینده‌نگرتر، به بزرگوارانی که DioParsرا برگزیده‌اند، تبریک گفته و از شما سپاسگزاریم.

شرکای تجاری

دندانپزشکی دیجیتال

دندانپزشکی دیجیتال، به معنای استفاده از تکنولوژی روز و ابزارهای دیجیتال به منظور جایگزینی وسایل الکترونیکی یا مکانیکی می باشد که شاخه های مختلف دندانپزشکی مانند اسکن های داخل دهانی، عکسبرداری دیجیتال، لیزرو ایمپلنت را شامل می شود. این فناوری ها، دندانپزشکی را آسان تر، سریع تر، بهتر و لذت بخش تر می کند.

 

ایمپلنت دیجیتال شبیه سازی سه بعدی دهان برای بررسی شرایط استخوانی و عصب می باشد. با این اطلاعات دندانپزشک می تواند جراحی با کمترین میزان برش و درد در مقابل جراحی های معمول را داشته باشد در ادامه فرآیند، گاید دقیق متناسب با شرایط دهانی بدون آسیب به بافت های اطراف، با دقت بالا تولید می شود و برای جراحی در اختیار دندانپزشک قرار می گیرد.

مقالات